Top 100 Most Successful Shopify Stores in Norway

Norway
All Areas Andorra United Arab Emirates Afghanistan Antigua and Barbuda Anguilla Albania Armenia Angola Argentina Austria Australia Aruba Azerbaijan Bosnia and Herzegovina Barbados Bangladesh Belgium Burkina Faso Bulgaria Bahrain Benin Saint Barthélemy Bermuda Brunei Darussalam Bolivia Brazil Bahamas Botswana Belarus Belize Canada Central African Republic Congo Switzerland Côte d'Ivoire Chile Cameroon China Colombia Costa Rica Cape Verde Curaçao Cyprus Czech Republic Germany Djibouti Denmark Dominican Republic Algeria Ecuador Estonia Egypt Spain Ethiopia Finland Fiji Faroe Islands France United Kingdom Grenada Georgia French Guiana Guernsey Ghana Gibraltar Greenland Guinea Guadeloupe Greece Guatemala Guyana Hong Kong Honduras Croatia Haiti Hungary Indonesia Ireland Israel Isle of Man India Iraq Iceland Italy Jamaica Jordan Japan Kenya Saint Kitts and Nevis Korea, Republic of Kuwait Cayman Islands Kazakhstan Lao People's Democratic Republic Lebanon Saint Lucia Liechtenstein Sri Lanka Lithuania Luxembourg Latvia Libyan Arab Jamahiriya Morocco Monaco Moldova, Republic of Montenegro Saint Martin (French part) Macedonia, the Former Yugoslav Republic of Mali Myanmar Mongolia Macao Martinique Mauritania Malta Mauritius Maldives Mexico Malaysia Mozambique Namibia New Caledonia Nigeria Nicaragua Netherlands Norway Nepal New Zealand Oman Panama Peru French Polynesia Papua New Guinea Philippines Pakistan Poland Palestinian Territory, Occupied Portugal Paraguay Qatar Réunion Romania Serbia Russian Federation Rwanda Saudi Arabia Sudan Sweden Singapore Slovenia Slovakia Sierra Leone San Marino Senegal Suriname El Salvador Swaziland Turks and Caicos Islands Togo Thailand Timor-Leste Tunisia Tonga Turkey Trinidad and Tobago Taiwan, Province of China Tanzania, United Republic of Ukraine Uganda United States Minor Outlying Islands United States Uruguay Holy See (Vatican City State) Saint Vincent and the Grenadines Venezuela Virgin Islands, British Vietnam Vanuatu Kosovo Yemen Mayotte South Africa Zambia Zimbabwe
# Store Alexa Rank Currency Language Area
1

Brukte hvitevarer hos Norsk Ombruk til lave priser med 2 års garanti norskombruk.com

1,030,073 NOK Norwegian Bokmål Norway
2

AutoSock. The Original Winter Traction Device since 1998. autosock.com

1,153,778 NOK English Norway
3

Hjem - Skandivera skandivera.com

1,680,899 NOK Norwegian Bokmål Norway
4

Nice & cheap shop with different merchendises Low Cost Shopfee lowcostshopfee.com

1,694,936 NOK English Norway
5

Fashion-Oslo fashion-oslo.com

2,467,330 NOK Norwegian Bokmål Norway
6

www.goodtobuy.net - Goodtobuy goodtobuy.net

3,126,555 NOK English Norway
7

CnExclusives cnexclusives.com

3,684,164 NOK English Norway
8

Premium Mote premium-mote.com

4,355,565 NOK Norwegian Bokmål Norway
9

Nurbeta - Tecorata nurbeta-oslo.com

4,685,359 NOK Norwegian Bokmål Norway
10

PapayaOslo Nordic Fashion papayaoslo.com

4,781,802 NOK English Norway
11

Beautylife.jennifer - Beautylifejennifer beautylifejennifer.com

4,833,714 NOK English Norway
12

Skive skandivaro.com

5,195,321 NOK Norwegian Bokmål Norway
13

Rivonda rivonda.com

5,631,694 NOK Norwegian Bokmål Norway
14

BeautyBra NO beautybra-no.com

5,779,466 NOK Norwegian Bokmål Norway
15

The Shinyhairmaker - Get your fluffy, smooth and plump hair with ease! shinyhairmaker.com

6,084,090 NOK English Norway
16

Zotique Unique Handcrafted and Handmade Items - zotiqe zotiqe.com

6,399,643 NOK English Norway
17

Lilred studio - lilred studio lilredstudio.com

6,568,414 NOK English Norway
18

Believo Norge - Believo.store believo.store

6,736,862 NOK Norwegian Bokmål Norway
19

NYME Nordisk Flytende Kollagen til Glødende Hud og Komfortable Ledd - NYME Nordic nymenordic.com

7,334,804 NOK English Norway
20

Håvrikgen havrikgen.com

7,336,822 NOK Norwegian Bokmål Norway
21

Ananas Swimwear ananasswimwear.com

7,799,784 NOK English Norway
22

Skive skandimart.com

7,806,034 NOK English Norway
23

Den Dama Konseptbutikk på nett - DenDama dendama.com

7,848,664 NOK Norwegian Bokmål Norway
24

Norsk design og kvalitet av sko, vesker og klær Sapatos.com sapatos.com

7,865,104 NOK Norwegian Norway
25

Mint Norge - Mintshop mintshop.no

8,037,972 NOK Norwegian Bokmål Norway
26

Nowanda Oslo Du kan bare finne de beste gavene her! nowanda-oslo.com

8,129,376 NOK Norwegian Bokmål Norway
27

BeautyButikken - Din hudpleie butikk på nett. Kjente merker. beautybutikken.no

8,299,109 NOK Norwegian Norway
28

Aziz Nasuti Photography - AZIZ NASUTI ART GALLERY aziznasuti.com

8,538,035 NOK English Norway
29

Dealiis dealiis.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
30

HAVN Calligraphy and Lettering Art - Havn Kalligrafi havnkalligrafi.com

- NOK English Norway
31

christmas shop - Christmas led lights lavenso.net

- NOK Norwegian Bokmål Norway
32

Protmas protmas.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
33

Premium items for home use - HomeByHay.com homebyhay.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
34

Maskemarkorer maskemarkorer.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
35

Kaffe - Corado Coffee Roasters coradocoffeeroasters.com

- NOK English Norway
36

evolmall evolmall.com

- NOK English Norway
37

HappyCat Interaktivt leketøy for kjæledyr - HappyCat Norway happycatnorway.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
38

Hurlez Classic hurlezclassic.com

- NOK English Norway
39

Gjenfød Dukke Baby Dukke til Adopsjon Baby Dukk Reborndukke - reborndukke reborndukke.com

- NOK English Norway
40

Snowdrop Cosmetics snowdropcosmetics.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
41

STUDIO GYTH - Studio Gyth studiogyth.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
42

By Magoll kunst Plakater Posters Skandinavisk Design Norway bymagoll.com

- NOK English Norway
43

berget.lighting - Skap stemning med godt lys - Berget.lighting berget.lighting

- NOK Norwegian Bokmål Norway
44

Simple Sunday - SimpleSunday simplesundayshop.com

- NOK English Norway
45

krasnashopp.com krasnashopp.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
46

Letskillcleopatra letskillcleopatra.com

- NOK English Norway
47

Kanel Hjem kanelhjem.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
48

Citrine citrineclothes.com

- NOK English Norway
49

vvve vvvevvve.com

- NOK English Norway
50

Martinuzzi & Co - Håndlagede, unike produkter til kjøkkenet. - Martinuzzi&Co martinuzzi.pizza

- NOK Norwegian Bokmål Norway
51

Mote Trender mote-trender.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
52

Hjem - Noe For Alle noeforalle.com

- NOK English Norway
53

The Spectrum Store thespectrumstore.net

- NOK English Norway
54

Blodfan blodfan.com

- NOK English Norway
55

FJELLD - Fjelld fjelld.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
56

byninajulie byninajulie.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
57

All I Think Is Cool - for alle som ønsker kule ting - All i think is cool allithinkiscool.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
58

Beloo beloo-norway.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
59

Peachbreadresin peachbreadresin.com

- NOK English Norway
60

Vintage clothing, Bike, Art, photography, handicrafts & Vinyl - Oslovelo Bodega oslovelobodega.com

- NOK English Norway
61

Pipsqueak Dogwear pipsqueakdogwear.com

- NOK English Norway
62

LiebmannMalakias malakias.art

- NOK English Norway
63

Gran Turismo Store granturismostore.com

- NOK English Norway
64

Drown Apparel, Based in Oslo, Norway. - D.F. Drown drownapparel.com

- NOK English Norway
65

KOPPN Kobber -19 Vannflasken Den tryggeste vann flasken - Kobber-19 Flasken som holder deg trygg koppn.store

- NOK Norwegian Bokmål Norway
66

Solfylt solfylt.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
67

Kleppshop kleppshop.com

- NOK English Norway
68

Dreamy Crystal Designs - Dreamycrystaldesigns dreamycrystaldesigns.com

- NOK English Norway
69

beare-t beare-t.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
70

Innorsk.com - innorsk.com innorsk.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
71

Kosmica Jewelry - Kosmicajewelry kosmicajewelry.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
72

Kunstner Mona Høie - Kunstner Mona Hoie monahoie.shop

- NOK Norwegian Bokmål Norway
73

Jovoda jovoda.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
74

Nouveau-Alesund nouveau-alesund.com

- NOK Swedish Norway
75

Riabless husetoghaven.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
76

Samsom Design - SamSom Designs samsomdesigns.com

- NOK English Norway
77

Visible Norse momentsofnorway.com

- NOK English Norway
78

Rebirth Shop Norway, som selger Rebirth dukker, livaktig Rebirth dukke - nousbaby nousbaby.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
79

Welcome to Wonderplaze wonderplaze.com

- NOK English Norway
80

Bergen Originals bergenoriginals.com

- NOK English Norway
81

Cabinetbright.com cabinetbright.com

- NOK English Norway
82

Lila Nova Jewelry lilanovajewelry.com

- NOK English Norway
83

Stolenfashion stolenfashion.com

- NOK English Norway
84

Liten Planet - Little Planet lumea-brush.com

- NOK Danish Norway
85

Maltuso njorsta.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
86

Wonderglare wonderglare.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
87

ELSK the studio - Elsk the Studio elskthestudio.com

- NOK English Norway
88

ikigaipapir - Opening Soon ikigaipapir.com

- NOK English Norway
89

IldFlue SB ildflue.com

- NOK English Norway
90

Irrational Minds Clothing and Streetwear irrationalminds.store

- NOK English Norway
91

Kimmal Mobilkjede - kimmal kimmal.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
92

BEKOTIC - Bekoti Norway bekotic-norway.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
93

Mubi Pets - Dog toys, dog accessories - MUBI PETS mubipets.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
94

Ren Vane en ny generasjon hånddesinfeksjon renvane.com

- NOK English Norway
95

Livinie livinie.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
96

Mari De Gone maridegone.com

- NOK English Norway
97

Hallinga hallinga.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
98

MontessoriUniverset montessoriuniverset.com

- NOK Norwegian Bokmål Norway
99

Bakklandet Delikatesse samling.store

- NOK Norwegian Bokmål Norway
100

Liten Planet - Little Planet lumea-burste.com

- NOK Danish Norway