Top 100 Most Successful Shopify Stores in Turkey

Turkey
All Areas Andorra United Arab Emirates Afghanistan Antigua and Barbuda Anguilla Albania Armenia Angola Argentina Austria Australia Aruba Azerbaijan Bosnia and Herzegovina Barbados Bangladesh Belgium Burkina Faso Bulgaria Bahrain Benin Saint Barthélemy Bermuda Brunei Darussalam Bolivia Brazil Bahamas Botswana Belarus Belize Canada Central African Republic Congo Switzerland Côte d'Ivoire Chile Cameroon China Colombia Costa Rica Cape Verde Curaçao Cyprus Czech Republic Germany Djibouti Denmark Dominican Republic Algeria Ecuador Estonia Egypt Spain Ethiopia Finland Fiji Faroe Islands France United Kingdom Grenada Georgia French Guiana Guernsey Ghana Gibraltar Greenland Guinea Guadeloupe Greece Guatemala Guyana Hong Kong Honduras Croatia Haiti Hungary Indonesia Ireland Israel Isle of Man India Iraq Iceland Italy Jamaica Jordan Japan Kenya Saint Kitts and Nevis Korea, Republic of Kuwait Cayman Islands Kazakhstan Lao People's Democratic Republic Lebanon Saint Lucia Liechtenstein Sri Lanka Lithuania Luxembourg Latvia Libyan Arab Jamahiriya Morocco Monaco Moldova, Republic of Montenegro Saint Martin (French part) Macedonia, the Former Yugoslav Republic of Mali Myanmar Mongolia Macao Martinique Mauritania Malta Mauritius Maldives Mexico Malaysia Mozambique Namibia New Caledonia Nigeria Nicaragua Netherlands Norway Nepal New Zealand Oman Panama Peru French Polynesia Papua New Guinea Philippines Pakistan Poland Palestinian Territory, Occupied Portugal Paraguay Qatar Réunion Romania Serbia Russian Federation Rwanda Saudi Arabia Sudan Sweden Singapore Slovenia Slovakia Sierra Leone San Marino Senegal Suriname El Salvador Swaziland Turks and Caicos Islands Togo Thailand Timor-Leste Tunisia Tonga Turkey Trinidad and Tobago Taiwan, Province of China Tanzania, United Republic of Ukraine Uganda United States Minor Outlying Islands United States Uruguay Holy See (Vatican City State) Saint Vincent and the Grenadines Venezuela Virgin Islands, British Vietnam Vanuatu Kosovo Yemen Mayotte South Africa Zambia Zimbabwe
# Store Alexa Rank Currency Language Area
1

TAFT Coffee Co. Dünyanın En Güçlü Kahvesi- Taft Coffee taftcoffee.com

330,688 TRY Turkish Turkey
2

Normod Modüler Koltuklar ile Alan İhtiyacına göre Akıllı Seçimler normod.com

381,592 TRY Turkish Turkey
3

Normal Coffees-Filtre Kahve, Espresso, Kahve Ekipmanları - Normal Coffees by TAFT normalcoffees.com

787,856 TRY Turkish Turkey
4

NowShopFun Tasarım Ürünleri, Takı, Giyim ve Duvar Aksesuarları nowshopfun.com

878,534 TRY English Turkey
5

IAMNOTBASIC "Sen" için tasarımlar - Iamnotbasic iamnotbasic.com

916,839 TRY Turkish Turkey
6

VDR Viadellerose Italian Fashion Winter 2022 - VDR VIADELLEROSE viadellerose.com

1,112,485 TRY Turkish Turkey
7

Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri Villa Yapı Prefabrik prefabrikevfiyatlari.com

1,205,898 TRY English Turkey
8

Fonfique Everyday Celebration fonfique.com

1,289,326 TRY Turkish Turkey
9

Chapters - Fine Stationery & Gifts chapters.com.tr

1,303,777 TRY Turkish Turkey
10

Ontrail Store - Seyahatlerinize Keyif ve Konfor Katacak Ürünler ontrailstore.com

1,452,817 TRY Turkish Turkey
11

Seks Shop Kapıda Ödeme & Ücretsiz Kargo - İstanbul İçi Kurye Vardır. adresmedikal.net

1,640,114 TRY English Turkey
12

For Fun forfun.ist

1,661,000 TRY Turkish Turkey
13

POPDOG.PET Zee.Dog Türkiye Distribütörü popdog.pet

1,669,331 TRY Turkish Turkey
14

Montag Coffee Roasters montagcoffee.com

1,691,164 TRY Turkish Turkey
15

Kampguru Kamp, Karavan, Outdoor, Römork ve Marin Ürünleri kampguru.com

1,713,763 TRY Turkish Turkey
16

Hakiki Deri Ayakkabı Gerçek Deriden En Kaliteli Malzemeden - Temizsoy Ayakkabı temizsoyayakkabi.net

1,772,229 TRY Turkish Turkey
17

Bahs - Protein Bars bahsbar.com

1,772,507 TRY English Turkey
18

b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit.com.tr

1,777,488 TRY Turkish Turkey
19

Butik Şarap Evde şarap yapımı kitleri, setleri ve malzemeleri butiksarap.com

1,829,710 TRY Turkish Turkey
20

Mocaco Coffee Dünya Kahveleri mocacocoffee.com

1,861,527 TRY English Turkey
21

Modern Tablolar & Fine Art Posterler - Nordika Gallery nordikagallery.com

1,876,558 TRY Turkish Turkey
22

Coffee Sapiens, Coffee Roaster, kahve kavurma, kahve demleme, espresso- Coffee Sapiens coffeesapiens.com

1,883,862 TRY Turkish Turkey
23

En Ekonomik Grow Shop evdebitki.com

1,921,641 TRY Turkish Turkey
24

Kalem, Defter, Kırtasiye, Hediye ve Diğer Güzel Şeyler viapera.com

1,922,606 TRY Turkish Turkey
25

Collagen Forte Premium collagenforteofficial.com

2,100,463 TRY Turkish Turkey
26

YAKUTSTORE - yakutstore yakutstor.com

2,117,029 TRY English Turkey
27

E-Kitap Oku, Kitabını Yayınla ekitapyayincilik.com

2,164,376 TRY Turkish Turkey
28

STORE BISHOP storebishop.com

2,382,213 TRY Turkish Turkey
29

Dekoratif Duvar Oyunları, Ev Dekorasyonu, Duvar Askıları, Archtwain archtwain.com

2,408,896 TRY Turkish Turkey
30

Muzipo Kids Kurumsal muzipo.com

2,461,181 TRY Turkish Turkey
31

Hobi İpleri - Apple Crochet Yarns applecrochetyarns.net

2,723,694 TRY Turkish Turkey
32

Flovart - Yaşam alanlarının yeni ruhu - Flovart.com flovart.com

2,817,640 TRY Turkish Turkey
33

PELCARE pelcare.com

2,982,091 TRY Turkish Turkey
34

90038hollywood 90038hollywood.com

2,999,394 TRY Turkish Turkey
35

Mergenbox mergenbox.com

3,057,263 TRY Turkish Turkey
36

Basic&Co. basicand.co

3,171,411 TRY Turkish Turkey
37

One Two Sock Make Your Feet Happy onetwosock.com

3,446,981 TRY Turkish Turkey
38

Snug brandwear - snugbrandwear snugbrandwear.com

3,453,236 TRY Turkish Turkey
39

Bitki ve Saksı Onlin Satişi - thesilis thesilis.com

3,677,969 TRY Turkish Turkey
40

Doğal Köy Sepetim dogalkoysepetim.net

3,772,501 TRY Turkish Turkey
41

Ev Dekorasyon Ürünleri, Modern, Rustik Tasarımlar - MadamVila madamvila.com

4,178,218 TRY Turkish Turkey
42

Cuatro Jewelry cuatrojewelry.com

4,178,712 TRY Turkish Turkey
43

Atölye Patika atolyepatika.com

5,112,384 TRY English Turkey
44

Bonjouk Studio Doğal Taşlı Kolye, Bileklik, Küpeler bonjoukstudio.com

5,171,440 TRY Turkish Turkey
45

LAR Studio lar.studio

5,216,031 TRY English Turkey
46

Go4unlimited - Doğal, Sağlıklı, Rahat Iç Çamaşırı - GO4UNLIMITED go4unlimited.com

5,224,167 TRY Turkish Turkey
47

Meridam Shoes meridamshoes.com

5,387,284 TRY Turkish Turkey
48

Canlı Yılbaşı Ağacı Bu sene ağacınız canlı olsun - Yılbaşı Ağacım x Klorofil yilbasiagacim.com

5,389,857 TRY Turkish Turkey
49

Anlamlı Hediyeler Koordinat Takılar Bycuff bycuff.com

5,521,163 TRY Turkish Turkey
50

Jammy Perfume - "Kokunun da ötesi" jammyparfum.com

5,567,088 TRY Turkish Turkey
51

TAVAS ORGANİK Tavas Organik - Esma Hanım'ın Çiftliğinden tavasorganik.com

5,568,976 TRY Turkish Turkey
52

NORMAILLOT SWIMWEAR trnormaillot.com

5,720,766 TRY Turkish Turkey
53

serendipityofficial officialserendipity.com

5,817,531 TRY Turkish Turkey
54

bookncase* bağımsız bir defter tasarım stüdyosu bookncase.com

5,850,294 TRY English Turkey
55

doğala dönüş - Pom River Organics pomriverorganics.net

5,850,619 TRY Turkish Turkey
56

Kendi Tarzını Yarat - Fo4rbs fo4rbs.com

5,911,296 TRY Turkish Turkey
57

farklı lezzet eşleşmeleriyle ön plana çıkan butik çikolata markası - defnetokaychocolate defnetokaychocolate.com

5,984,187 TRY Turkish Turkey
58

Kuru Cicek Dukkani - Kurucicekdukkani kurucicekdukkani.com

6,216,194 TRY English Turkey
59

Adalin Aromaterapi Hayatın Ritmini Değiştir. adalinaromaterapi.com

6,253,894 TRY Turkish Turkey
60

Liv Halı livhali.com

6,349,269 TRY Turkish Turkey
61

BISSOSS SKOOZA skoozass.com

6,567,278 TRY Greek Turkey
62

Dogal Masa Deposu - DMD Dogal Masa Deposu dogalmasadeposu.com

6,732,553 TRY English Turkey
63

Kity Boof kityboof.com

6,879,155 TRY Turkish Turkey
64

SİNCAN PEYZAJ - Sincan Peyzaj sincanpeyzaj.com

6,966,985 TRY Turkish Turkey
65

Kamaradcoffee.com Kamarad Coffee Roastery kamaradcoffee.com

7,250,467 TRY Turkish Turkey
66

Best Affordable Sunglasses - Sanches Eyewear sancheseyes.com

7,445,418 TRY English Turkey
67

Mergen e-Store Cep Telefonu Aksesuar ve Yedek Parça Merkezi mergenestore.com

7,519,105 TRY English Turkey
68

butik520 - butik520.com butik520.com

7,637,088 TRY Turkish Turkey
69

Rituel çayı, Organik yüksek kaliteli bir çay karışımıdır - ritueltea ritueltea.com

7,760,924 TRY English Turkey
70

Cam Su Şişesi İyi Hisset, İyi Görün! Yucosa yucosa.com

7,864,021 TRY Turkish Turkey
71

Peracas peracas.com

7,885,278 TRY English Turkey
72

SUGEN - a modern home market sugen.online

8,039,920 TRY English Turkey
73

MindYourself. Türkiye mindyourselfturkiye.com

8,098,971 TRY English Turkey
74

LeFeuBeaute lefeubeaute.com

8,115,581 TRY Turkish Turkey
75

sultan hill - Sultan Hill sultanhill.com

8,136,474 TRY English Turkey
76

INCOMPLIT - www.incomplit.com incomplit.com

8,164,194 TRY English Turkey
77

Pijama, gecelik, kimono, plaj Pajamas, sleepshirts and beachwear - Pijamare pijamare.com

8,170,886 TRY Turkish Turkey
78

Big Drip TR bigdriptr.com

8,299,670 TRY English Turkey
79

Oturma Grubu Modelleri, Koltuk ve Köşe Takımı, Kanepe ... - Okapi okapihome.com

8,303,201 TRY Turkish Turkey
80

TeaTub Nitelikli Yaprak Çaylar tea-tub.com

8,328,932 TRY Turkish Turkey
81

Cocoon Soul - Cocoon Soul Türkiye cocoonsoul.net

8,380,111 TRY Turkish Turkey
82

Anne ve Bebek Ürünleri - Diamo Baby diamobaby.com

8,429,708 TRY Turkish Turkey
83

Alaçatı butik otel - Bramasole - Bramasole Otel bramasolealacati.com

8,437,272 TRY Turkish Turkey
84

TheBouqet "Bir buketten fazlası " - thebouqet.com thebouqet.com

- TRY Turkish Turkey
85

Atelye Tilan Alaçatı atelyetilan.com

- TRY Turkish Turkey
86

LUTA DESIGN lutadesign.com

- TRY Turkish Turkey
87

Wellsist wellsist.com

- TRY English Turkey
88

Orchis Atelier orchisatelier.com

- TRY English Turkey
89

Oliva Organik olivaorganik.com

- TRY Turkish Turkey
90

İlkokul, Ortaokul ve Lise, Online Canlı Eğitim- Eba Koleji ebakoleji.com

- TRY Turkish Turkey
91

Shop Golden Tears shopgoldentears.com

- TRY English Turkey
92

Power Time Epoxy powertimeepoxy.com

- TRY Turkish Turkey
93

nanodis I Nano-teknolojik Kalıcı Yüzey Dezenfektanı spraynanodis.com

- TRY Turkish Turkey
94

Coffee Philoco coffeephiloco.com

- TRY Turkish Turkey
95

meluka botanik - MELUKA BOTANiK melukabotanik.com

- TRY Turkish Turkey
96

tamiraracim tamiraracim.com

- TRY Turkish Turkey
97

Dress Code HANN Online Mağaza dresscodehann.com

- TRY English Turkey
98

Feeka Design Handmade Ceramics feekadesign.com

- TRY English Turkey
99

0_CCULT 0ccultclothing.com

- TRY English Turkey
100

Zede Doğaltaş Takı Tasarımları/Zede Gemstones Jewellery zede-zd.com

- TRY Turkish Turkey