Top 100 Most Successful Shopify Stores in Turkey

Turkey
All Areas Andorra United Arab Emirates Afghanistan Antigua and Barbuda Anguilla Albania Armenia Angola Argentina Austria Australia Aruba Azerbaijan Bosnia and Herzegovina Barbados Bangladesh Belgium Burkina Faso Bulgaria Bahrain Benin Saint Barthélemy Bermuda Brunei Darussalam Bolivia Brazil Bahamas Botswana Belarus Belize Canada Central African Republic Congo Switzerland Côte d'Ivoire Chile Cameroon China Colombia Costa Rica Cape Verde Curaçao Cyprus Czech Republic Germany Djibouti Denmark Dominican Republic Algeria Ecuador Estonia Egypt Spain Ethiopia Finland Fiji Faroe Islands France United Kingdom Grenada Georgia French Guiana Guernsey Ghana Gibraltar Greenland Guinea Guadeloupe Greece Guatemala Guyana Hong Kong Honduras Croatia Haiti Hungary Indonesia Ireland Israel Isle of Man India Iraq Iceland Italy Jamaica Jordan Japan Kenya Cambodia Saint Kitts and Nevis Korea, Republic of Kuwait Cayman Islands Kazakhstan Lao People's Democratic Republic Lebanon Saint Lucia Liechtenstein Sri Lanka Lithuania Luxembourg Latvia Libyan Arab Jamahiriya Morocco Monaco Moldova, Republic of Montenegro Saint Martin (French part) Macedonia, the Former Yugoslav Republic of Mali Myanmar Mongolia Macao Martinique Mauritania Malta Mauritius Maldives Mexico Malaysia Mozambique Namibia New Caledonia Nigeria Nicaragua Netherlands Norway Nepal New Zealand Oman Panama Peru French Polynesia Papua New Guinea Philippines Pakistan Poland Palestinian Territory, Occupied Portugal Paraguay Qatar Réunion Romania Serbia Russian Federation Rwanda Saudi Arabia Sudan Sweden Singapore Slovenia Slovakia Sierra Leone San Marino Senegal Suriname El Salvador Swaziland Turks and Caicos Islands Togo Thailand Timor-Leste Tunisia Tonga Turkey Trinidad and Tobago Taiwan, Province of China Tanzania, United Republic of Ukraine Uganda United States Minor Outlying Islands United States Uruguay Holy See (Vatican City State) Saint Vincent and the Grenadines Venezuela Virgin Islands, British Vietnam Vanuatu Kosovo Yemen Mayotte South Africa Zambia Zimbabwe
# Store Alexa Rank Currency Language Area
1

Flavuscom - Güzelliğe Dair Bir Evren flavus.com

220,288 TRY Turkish Turkey
2

Bonherre - Erkeğe Dair Her Şey - Bonherre bonherre.com

289,721 TRY Turkish Turkey
3

TAFT Coffee Co. Dünyanın En Güçlü Kahvesi- Taft Coffee taftcoffee.com

330,688 TRY Turkish Turkey
4

Touché Privé Online Alışveriş toucheprive.com toucheprive.com

352,868 TRY Turkish Turkey
5

Kore Marka Kozmetik ve Cilt Bakım Ürünleri Korendy Türkiye korendy.com.tr

359,244 TRY Turkish Turkey
6

Normod Modüler Koltuklar ile Alan İhtiyacına göre Akıllı Seçimler normod.com

381,592 TRY Turkish Turkey
7

Budizzz Resmi Sitesi Bebekler İçin Uyku Arkadaşı Ayıcık budizzz.com

477,425 TRY Turkish Turkey
8

Liva Pastacılık - Ankara Online Pasta Sipariş livapastacilik.com

573,871 TRY English Turkey
9

Bikordon Akıllı Saat Kordon ve Aksesuarları - bikordon bikordon.com

584,621 TRY Turkish Turkey
10

En Uygun Fiyatlı Toptan Kuruyemiş Sitesi Kuruyemiş Borsası kuruyemisborsasi.com

619,424 TRY English Turkey
11

Teneke Kutu Online Güvenle Satın Al Metal Kutu Toptan Tinsbymasas tinsbymasas.com

786,715 TRY Turkish Turkey
12

Normal Coffees-Filtre Kahve, Espresso, Kahve Ekipmanları - Normal Coffees by TAFT normalcoffees.com

787,856 TRY Turkish Turkey
13

Halı Modelleri ve Fiyatları %50'ye Varan İndirimler - Apex Halı apexhali.com

796,799 TRY Turkish Turkey
14

NowShopFun Tasarım Ürünleri, Takı, Giyim ve Duvar Aksesuarları nowshopfun.com

878,534 TRY English Turkey
15

IAMNOTBASIC "Sen" için tasarımlar - Iamnotbasic iamnotbasic.com

916,839 TRY Turkish Turkey
16

Yeni Nesil Rakı Kültürünün Tasarım Ürünleri ANASON İŞLERİ anasonisleri.com

927,495 TRY Turkish Turkey
17

Elektrikli Bisiklet Fiyatları ve Modelleri Alba alba-ebikes.com

944,843 TRY Turkish Turkey
18

Dikeyeksen Yayıncılık dikeyeksen.com

1,076,649 TRY Turkish Turkey
19

VDR Viadellerose Italian Fashion Winter 2022 - VDR VIADELLEROSE viadellerose.com

1,112,485 TRY Turkish Turkey
20

Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri Villa Yapı Prefabrik prefabrikevfiyatlari.com

1,205,898 TRY English Turkey
21

Bonvagon bonvagon.com

1,244,737 TRY Turkish Turkey
22

Sürdürülebilir Çözüm Ortağı ve Doğa Dostu Su Matarası - SuCo mataramasu.co

1,271,666 TRY Turkish Turkey
23

Fonfique Everyday Celebration fonfique.com

1,289,326 TRY Turkish Turkey
24

Chapters - Fine Stationery & Gifts chapters.com.tr

1,303,777 TRY Turkish Turkey
25

SRD concept Cam Tablo Duvar Dekorasyonu ve Duvar Tablosu srdconcept.com

1,335,858 TRY English Turkey
26

Vegan Dükkan Türkiye nin İlk Vegan Ürün Marketi vegandukkan.com

1,418,041 TRY Turkish Turkey
27

Ontrail Store - Seyahatlerinize Keyif ve Konfor Katacak Ürünler ontrailstore.com

1,452,817 TRY Turkish Turkey
28

Seks Shop Kapıda Ödeme & Ücretsiz Kargo - İstanbul İçi Kurye Vardır. adresmedikal.net

1,640,114 TRY English Turkey
29

For Fun forfun.ist

1,661,000 TRY Turkish Turkey
30

POPDOG.PET Zee.Dog Türkiye Distribütörü popdog.pet

1,669,331 TRY Turkish Turkey
31

Montag Coffee Roasters montagcoffee.com

1,691,164 TRY Turkish Turkey
32

Kampguru Kamp, Karavan, Outdoor, Römork ve Marin Ürünleri kampguru.com

1,713,763 TRY Turkish Turkey
33

Northshire - Yaratıcı Duvar Dekorasyon Ürünleri northshire.net

1,716,307 TRY English Turkey
34

Sui Sleep - Kişiye özel yatak tasarlayan yeni nesil uyku markası suisleep.com

1,739,792 TRY Turkish Turkey
35

Hakiki Deri Ayakkabı Gerçek Deriden En Kaliteli Malzemeden - Temizsoy Ayakkabı temizsoyayakkabi.net

1,772,229 TRY Turkish Turkey
36

Bahs - Protein Bars bahsbar.com

1,772,507 TRY English Turkey
37

b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit.com.tr

1,777,488 TRY Turkish Turkey
38

Mega Saat Saat Markaları, Saat Modelleri & Aksesuarlar megasaat.com

1,815,203 TRY Turkish Turkey
39

Runda Jewelry Türkiye 'nin İlk Sürdürülebilir Altın Takı Markası - RUNDA rundajewelry.com

1,818,748 TRY Turkish Turkey
40

Butik Şarap Evde şarap yapımı kitleri, setleri ve malzemeleri butiksarap.com

1,829,710 TRY Turkish Turkey
41

Mocaco Coffee Dünya Kahveleri mocacocoffee.com

1,861,527 TRY English Turkey
42

Modern Tablolar & Fine Art Posterler - Nordika Gallery nordikagallery.com

1,876,558 TRY Turkish Turkey
43

Coffee Sapiens, Coffee Roaster, kahve kavurma, kahve demleme, espresso- Coffee Sapiens coffeesapiens.com

1,883,862 TRY Turkish Turkey
44

En Ekonomik Grow Shop evdebitki.com

1,921,641 TRY Turkish Turkey
45

Kalem, Defter, Kırtasiye, Hediye ve Diğer Güzel Şeyler viapera.com

1,922,606 TRY Turkish Turkey
46

BEY Karakoy - beykarakoy beykarakoy.com

1,983,847 TRY Turkish Turkey
47

OT Dergi - Maksat Yeşillik Olsun otdergi.com

2,034,868 TRY Turkish Turkey
48

Sentetik Sezar - Vintage Store sentetiksezar.com

2,055,372 TRY English Turkey
49

Endüstriyel Vintage Tasarım Mobilya Aydınlatma Aksesuar - endüstriyelim endustriyelim.com

2,083,028 TRY Turkish Turkey
50

Collagen Forte Premium collagenforteofficial.com

2,100,463 TRY Turkish Turkey
51

YAKUTSTORE - yakutstore yakutstor.com

2,117,029 TRY English Turkey
52

E-Kitap Oku, Kitabını Yayınla ekitapyayincilik.com

2,164,376 TRY Turkish Turkey
53

STORE BISHOP storebishop.com

2,382,213 TRY Turkish Turkey
54

Naia Istanbul Shop Online - NAIA ISTANBUL Shop Online naiaistanbul.com

2,389,757 TRY Turkish Turkey
55

Dekoratif Duvar Oyunları, Ev Dekorasyonu, Duvar Askıları, Archtwain archtwain.com

2,408,896 TRY Turkish Turkey
56

Bagmori Çanta Modelleri bagmori.com

2,426,716 TRY English Turkey
57

Muzipo Kids Kurumsal muzipo.com

2,461,181 TRY Turkish Turkey
58

Harem Chocolate Hediyelik Çikolatalar ile Tazeliği Tadın haremchocolate.com

2,496,200 TRY Turkish Turkey
59

Little Yucca %100 organik pamuk bebek & çocuk kıyafetleri - little yucca little-yucca.com

2,506,076 TRY English Turkey
60

Butikmatik - Profesyonel Bira Yapımı Ekipmanları ve Hammaddeleri butikmatik.com

2,542,742 TRY Turkish Turkey
61

Dekoratif Metal Duvar Süsleri - Duvar Aksesuarları - BYSTAG bystag.com

2,647,850 TRY Turkish Turkey
62

Hobfy - Örgü ve Tığ Dünyası hobfy.com

2,720,224 TRY Turkish Turkey
63

Hobi İpleri - Apple Crochet Yarns applecrochetyarns.net

2,723,694 TRY Turkish Turkey
64

NULL Specialty Coffee Roasters - Null Coffee Roasters null.coffee

2,728,772 TRY Turkish Turkey
65

Hateko Erkek Giyim Alışveriş Sitesi Klasik Erkek Giyim Modelleri - hateko hateko.com

2,808,631 TRY Turkish Turkey
66

Flovart - Yaşam alanlarının yeni ruhu - Flovart.com flovart.com

2,817,640 TRY Turkish Turkey
67

Ozonlabs Temiz Kozmetik, Cilt Bakım Ürünleri ozonlabs.com

2,902,399 TRY Turkish Turkey
68

PELCARE pelcare.com

2,982,091 TRY Turkish Turkey
69

Kombucha 2200 Fermente Yeşil Çay kombucha2200.com

2,986,435 TRY Turkish Turkey
70

90038hollywood 90038hollywood.com

2,999,394 TRY Turkish Turkey
71

Minoa - Nöbetçi kitapçı, kafe, konsept mağaza, kitabevi minoa.com

3,024,765 TRY Turkish Turkey
72

Mergenbox mergenbox.com

3,057,263 TRY Turkish Turkey
73

Ronaff Pırlanta ronaffpirlanta.com

3,065,773 TRY Turkish Turkey
74

Basic&Co. basicand.co

3,171,411 TRY Turkish Turkey
75

Gufo Coffee Shop gufocoffeeshop.com

3,193,328 TRY Turkish Turkey
76

MaeZae - Mae Zae maezae.com

3,222,540 TRY Turkish Turkey
77

Sanat Eserleri ile Duvarlarını Renklendir - Kutuda Sanat Var kutudasanatvar.com

3,241,546 TRY Turkish Turkey
78

tru. perfect basics truproject.net

3,263,711 TRY Turkish Turkey
79

İyişarap - Türkiye'nin Şarap Satış Sitesi iyisarap.shop

3,296,737 TRY Turkish Turkey
80

Jr. Sous Chef - Organik Ürün Doğal Lezzet - Jr Sous Chef jrsouschef.com

3,296,927 TRY Turkish Turkey
81

Bibs Emzik - Bibs Türkiye Tek Yetkili Distribütörü - Mamakido bibsturkiye.com

3,389,451 TRY Turkish Turkey
82

One Two Sock Make Your Feet Happy onetwosock.com

3,446,981 TRY Turkish Turkey
83

Snug brandwear - snugbrandwear snugbrandwear.com

3,453,236 TRY Turkish Turkey
84

Bitki ve Saksı Onlin Satişi - thesilis thesilis.com

3,677,969 TRY Turkish Turkey
85

Doğal Köy Sepetim dogalkoysepetim.net

3,772,501 TRY Turkish Turkey
86

Acro İstanbul - Acro Istanbul acroistanbul.com

3,879,164 TRY Turkish Turkey
87

VERBIER verbierbrand.com

3,881,401 TRY Turkish Turkey
88

Ev Dekorasyon Ürünleri, Modern, Rustik Tasarımlar - MadamVila madamvila.com

4,178,218 TRY Turkish Turkey
89

Cuatro Jewelry cuatrojewelry.com

4,178,712 TRY Turkish Turkey
90

Blane Store blanestore.com

4,213,468 TRY Turkish Turkey
91

Mavi Ay Yatak - www.maviayyatak.com maviayyatak.com

4,386,258 TRY Turkish Turkey
92

one square meter enjoy slow fashion - onesquaremeter onesquaremeter.co

4,409,081 TRY English Turkey
93

Türkiye nin Doğal Kozmetik Markası Bold & Goodly boldandgoodly.com

4,966,234 TRY Turkish Turkey
94

Atölye Patika atolyepatika.com

5,112,384 TRY English Turkey
95

Bonjouk Studio Doğal Taşlı Kolye, Bileklik, Küpeler bonjoukstudio.com

5,171,440 TRY Turkish Turkey
96

LAR Studio lar.studio

5,216,031 TRY English Turkey
97

İnci Kolye İnci Kolye Modelleri ve Fiyatları incikolye.com.tr

5,217,350 TRY Turkish Turkey
98

Go4unlimited - Doğal, Sağlıklı, Rahat Iç Çamaşırı - GO4UNLIMITED go4unlimited.com

5,224,167 TRY Turkish Turkey
99

Ofis, Kırtasiye ve Masaüstü Gereçleri. Ev, Mutfak Ürünleri WOODSAKA - WOODSAKA woodsaka.com

5,295,881 TRY Turkish Turkey
100

Meridam Shoes meridamshoes.com

5,387,284 TRY Turkish Turkey