Top 100 Most Successful Shopify Stores in Serbia

Serbia
All Areas Andorra United Arab Emirates Afghanistan Antigua and Barbuda Anguilla Albania Armenia Angola Argentina Austria Australia Aruba Azerbaijan Bosnia and Herzegovina Barbados Bangladesh Belgium Burkina Faso Bulgaria Bahrain Benin Saint Barthélemy Bermuda Brunei Darussalam Bolivia Brazil Bahamas Botswana Belarus Belize Canada Central African Republic Congo Switzerland Côte d'Ivoire Chile Cameroon China Colombia Costa Rica Cape Verde Curaçao Cyprus Czech Republic Germany Djibouti Denmark Dominican Republic Algeria Ecuador Estonia Egypt Spain Ethiopia Finland Fiji Faroe Islands France United Kingdom Grenada Georgia French Guiana Guernsey Ghana Gibraltar Greenland Guinea Guadeloupe Greece Guatemala Guyana Hong Kong Honduras Croatia Haiti Hungary Indonesia Ireland Israel Isle of Man India Iraq Iceland Italy Jamaica Jordan Japan Kenya Saint Kitts and Nevis Korea, Republic of Kuwait Cayman Islands Kazakhstan Lao People's Democratic Republic Lebanon Saint Lucia Liechtenstein Sri Lanka Lithuania Luxembourg Latvia Libyan Arab Jamahiriya Morocco Monaco Moldova, Republic of Montenegro Saint Martin (French part) Macedonia, the Former Yugoslav Republic of Mali Myanmar Mongolia Macao Martinique Mauritania Malta Mauritius Maldives Mexico Malaysia Mozambique Namibia New Caledonia Nigeria Nicaragua Netherlands Norway Nepal New Zealand Oman Panama Peru French Polynesia Papua New Guinea Philippines Pakistan Poland Palestinian Territory, Occupied Portugal Paraguay Qatar Réunion Romania Serbia Russian Federation Rwanda Saudi Arabia Sudan Sweden Singapore Slovenia Slovakia Sierra Leone San Marino Senegal Suriname El Salvador Swaziland Turks and Caicos Islands Togo Thailand Timor-Leste Tunisia Tonga Turkey Trinidad and Tobago Taiwan, Province of China Tanzania, United Republic of Ukraine Uganda United States Minor Outlying Islands United States Uruguay Holy See (Vatican City State) Saint Vincent and the Grenadines Venezuela Virgin Islands, British Vietnam Vanuatu Kosovo Yemen Mayotte South Africa Zambia Zimbabwe
# Store Alexa Rank Currency Language Area
1

Agro-gru poljoprivredna apoteka i pet shop - agrogru agrogru.com

2,265,351 RSD English Serbia
2

Banga Srbija Konzervirana Riba Vrhunskog Kvaliteta Po Najboljoj Ceni bangasrbija.com

3,736,474 RSD English Serbia
3

Instrumenti Za Manikir - Manikirshop manikirshop.com

4,545,502 RSD Serbian Serbia
4

Zanatska specialty pržionica domaće, filter i espresso kafe - Koppa coffee koppacoffee.com

4,601,452 RSD English Serbia
5

LEVEL UP Adults Only Beograd levelupadultsonly.com

5,771,915 RSD English Serbia
6

Protein Smash Protein Smash HIGH PROTEIN Kikiriki Puter proteinsmash.com

6,297,356 RSD English Serbia
7

Veterinarska Apoteka i Pet Shop Moja Mačkica mojamackica.com

6,433,196 RSD Serbian Serbia
8

XXL parfemi - mesto najpoznatijih brendova. xxlparfemi.com

6,768,239 RSD Croatian Serbia
9

RO!ZdrawoSlatko zdrawoslatkoiro.com

7,194,958 RSD English Serbia
10

Prirodna, sigurna kozmetika za negu pasa I Meda & Meggy - Meda&Meggy medameggy.com

8,598,887 RSD English Serbia
11

Marfur Faux Fur marfurfauxfur.com

- RSD English Serbia
12

Kontroverzan kontroverzan.com

- RSD English Serbia
13

Purivera puriverastore.com

- RSD Croatian Serbia
14

ANATOMSKA OBUĆA - Tidma Anatomic tidmaanatomic.com

- RSD Croatian Serbia
15

Hirurski Čelik Top hirurskiceliktop.com

- RSD Serbian Serbia
16

Vreme je da unapredite vas stajling! - Princ Shop princshoprs.com

- RSD Serbian Serbia
17

Privesci za ključeve i graviranje po želji - Happy Pumpkin Shop happy-pumpkin.com

- RSD Croatian Serbia
18

Golden Dream - Golden Dream Home Collection goldendream.store

- RSD English Serbia
19

Rešenje za preranu ejakulaciju - VAGISENT vagisent.com

- RSD Croatian Serbia
20

Fishing Story KV Ribolovačka oprema fishingstorykv.com

- RSD Serbian Serbia
21

Vmak Beauty vmak-beauty.com

- RSD Croatian Serbia
22

Sveža Prirodna Kozmetika Aromatherapist.rs aromatherapist.rs

- RSD Serbian Serbia
23

Athletes Alpha - Alpha Athletes athletesalpha.com

- RSD Croatian Serbia
24

WebShop Drop webshopdrop.com

- RSD Croatian Serbia
25

Mon Ami - Mon Ami aksesoari & oprema monaminaksesoari.com

- RSD Croatian Serbia
26

Tipico Bébé tipicobebe.com

- RSD Serbian Serbia
27

mojProdavac Nesvakidašnji proizvodi iz celog sveta mojprodavac.com

- RSD English Serbia
28

Contessa Moda Prodaja kvalitetne ženske garderobe za celu sezonu! longhorn-home.com

- RSD English Serbia
29

Contessa Moda Prodaja kvalitetne ženske garderobe za celu sezonu! longhorn-homes.com

- RSD English Serbia
30

Ted Baker Serbia - High Quality British Fashion Designer tedbakerserbia.com

- RSD English Serbia
31

BIG BEN JEANS bigbenjeans.com

- RSD Croatian Serbia
32

ARTEMIS DOO artemisserbia.com

- RSD Swedish Serbia
33

Montex nameštaj montexnamestaj.com

- RSD English Serbia
34

Top Maske topmaske.com

- RSD English Serbia
35

SKOK na SHOP skoknashop.com

- RSD English Serbia
36

100HALJINICA 100haljinica.com

- RSD English Serbia
37

New Closet prodaja gardarobe newcloset.store

- RSD English Serbia
38

Grand Store - Grand store grande-store.com

- RSD Croatian Serbia
39

Poklon Igracke alfadistrikt.com

- RSD English Serbia
40

Zets Orchard zetsorchard.com

- RSD English Serbia
41

KucKuc - KucKuc kuckucfurniture.com

- RSD Croatian Serbia